HİZMETLERİMİZ

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

İçerik Yönetimi: Sosyal medya yönetmenin en önemli unsurlarından biridir, hedef kitle ile aranızdaki iletişimi belirler. İçeriklerinizi ve hesaplarınızı anlaşılır, faydalı, dikkat çekici şekilde tasarlayarak hedef kitlenize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Reklam yönetimi: Günümüzde internet reklamlarını tercih eden markalar hızla artmaktadır. Doğru reklam çalışmalarıyla hedef kitleye ulaşma çözümlenebilir. Doğru ve yaratıcı reklam çalışmalarıyla hedef kitlenizle sizi buluşturuyoruz.

Analiz: Sosyal medya analizlerinizi yaparak stratejilerinizin doğruluğunu tespit etmenize yardımcı oluyoruz.

Diyalog Yönetimi: Diyalog yönetiminin kullanılmasındaki amaç; hedef kitle ve marka arasında uzun süreli sadakat yaratmaktır. Hedef kitle ile aranızdaki iletişimi yöneterek çift yönlü bir iletişim akışı sağlıyoruz.


INFLUENCER MARKETING

Trendleri değiştiren, zihinleri belli bir düşünceye dair aktive eden influencer’lar markanın aktivisti rolünü üstlenirler. Markanıza uygun ınfluencer’ı bulmanıza yardım ederek potansiyel müşterilerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.


GÖRSEL TASARIM

Dış görünüş ve estetiklik her zaman insanların dikkatini çekmiştir. Logo, afiş, katalog, ambalaj, postlarınızı estetik, yaratıcı bir şekilde tasarlayarak hedef kitlenize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.


WEB TASARIM

Web siteniz firmanızın dış dünyaya açılan kapısıdır. Profesyonel, ne istediğini bilen, ziyaretçilerinize yol gösteren, ürün ve hizmetlerinizi yansıtan bir web sitesi yaparak müşteri potansiyelinizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz.


FİLM PRODÜKSİYON

Tanıtım Filmi: Markanızın ya da ürününüzün tanınabilirliğini arttırmak ya da yeni yapılacak bir atılımınızın geniş ve detaylı bir şekilde anlatılmasını sağlayacak tanıtım filminizi yaparak bilinirliliğinizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Kısa Film: Ürününüzün ya da markanızın yeniliği ya da tanıtımı için kısa metrajlı film yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Tanıtım Videosu: Markanızı ya da ürününüzü tanıtacak yaratıcı tanıtım videoları çekerek tanınmanıza yardımcı oluyoruz.

PR (Public Relations)

Kurumsal İletişim: Kurumunuzun amaç ve hedeflerine ulaşabilmek ve faaliyetini yürütebilmek için gereken bölüm ve unsurlar arasındaki bilgi akışını, motivasyonu, koordinasyonu, organizasyonu, eğitimi ve denetimi amacıyla gerçekleşen iletişim sürecinde size yardımcı oluyoruz.

Kurum İçi İletişim: İş bağlamında, çalışan ve iş veren ile çalışan ve çalışan arasındaki diyalog sürecidir. Bu süreçte oluşturulacak kurum içi iletişim stratejinizi oluşturarak amaç ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Kriz Yönetimi: Krizler, itibar kaybına neden olabileceği gibi, kurumun sektörden silinmesine de yol açabilir. Kurumların kriz gerçeğini kabul etmeleri ve kriz planına sahip olmaları, krizle mücadele edebilmenin ve krizi fırsata dönüştürmenin tek yoludur. Oluşabilecek bir krizi önceden tespit edip, bir kriz planı yaparak krizi fırsata çevirmenize yardımcı oluyoruz.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri: KSS ülkemizin ve dünyanın karşı karşıya olduğu çok ciddi ve büyüyen sorunlarına dikkat çekmek ve çözmek için kurumların gerçekleştirdiği önemli halkla ilişkiler faaliyetleridir. Bu bağlamda kurumunuz için en uygun çalışmaları hazırlıyoruz.

Pazarlama İletişimi: Bir kuruluşun var oluşuyla ürün ve hizmetleriyle ilişkide bulunduğu ve bulunacağı kesimlere neler vadettiği, neler sağlayabileceğini anlatmasını sağlayacak iletişim çabalarının tümüdür. Farklılaşan iletişim kanalları arasında etkili iletişim pazarlama açısından son derece önemlidir. İletişim kanallarını etkili bir şekilde kullanarak değişen ticaret ortamında size yardımcı oluyoruz.

Dijital iletişim: Markanız ile ilgili içeriklerin dijital medya mecralarında yer bulması demektir. Markanıza stratejisine uygun yaratıcı içerikler yaratarak her türlü dijital medya mecrasında yayınlanmasını sağlıyoruz.

Etkinlik Yönetimi: Kurumların veya kişilerin dışa yönelik veya içe yönelik marka kültürünün oluşmasını sağlayan, ürünlerini veya hizmetlerini tanıtmaya sağlayan, hedeflediği kişilere dokunma amacı güden, medya değeri taşıyan sürecin bir parçası olan faaliyetlerin yönetilme sürecidir. Bu süreçte gerekli plan ve değerlendirmeleri yaparak size yardımcı oluyoruz.

Medya ilişkileri: Hedef odaklı stratejik iletişim planı çerçevesinde oluşturulan mesajların hedef kitle ve sosyal paydaşlara doğru zamanda ve etkili bir biçimde iletilmesine yardımcı oluyoruz.

Online İtibar Yönetimi: Marka, ürün, servis ve aynı zamanda kişilerin dijital ortamlardaki algı yönetimlerini temel alarak, arama motoru optimizasyonundan, web ve sosyal medya takibinden online müşteri ilişkileri yönetimine kadar birçok farklı konuda yardımcı oluyoruz.

 

BURADA OLMANIZ
TESADÜF DEĞİL


İyi işler; yaratıcı fikir, doğru tasarım ve uygulama becerileri gerektirir. Yenilikçi bakış açısı ve müşterileriyle ortak bir iş akışı içerisinde standart müşteri-ajans süreçlerinin üzerinde bir disiplinle çalışarak işlerinizi gerçekleştiriyoruz.


İLETİŞİME GEÇİN