HİZMETLERİMİZ

FOLK MİD olarak siz değerli müşterilerimize uzmanlık alanlarımız dahilinde en iyi hizmeti sunmaktayız.

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLERMedya İletişimi:
Kurumun iletişim hedefleri doğrultusunda medya planı oluşturmak, kurumun mesajlarını medya organları ile paylaşılması, kurum ve medya arasındaki iletişimi sürekli kılınması, medya mensuplarına yönelik projeler geliştirilmesi, raporlama ve analiz yapılması.

Kurumsal İletişim Danışmanlığı:
Ana hedeflerimiz kurum kimliği oluşturarak bunu sürekli ve gelişen bir yapıya oturtturulması, doğru hedef kitleye mesajlarımızın iletilmesi, kurum imajına uygun iletişim stratejilerinin belirlenmesi, Sektörü takip ederek kurumun sektöründe öncü konuma gelmesinin sağlanması, gündem ve lider iletişimi ile marka bilinirliğinin arttırılması.

Pazarlama İletişimi:
Pazarlama iletişiminde ana hedefimiz satış ve pazarlamaya yönelik ikna edici iletişim stratejilerinin oluşturulması, destekleyici projeler üretilmesi ve bilinçlendirme kampanyaları düzenleyerek marka bilinirliğinin arttırılması.

Algı Yönetimi:
Hedef kitlenin kültür ve değerlerine uygun düşen yönetimi gerçekleştirilmesi Marka kimliğine uygun olarak, hedef kitlenin sempatisini kazandıracak çalışmaların organize edilmesi.

Etkinlik Yönetimi:
Markanın farklı etkinlik, organizasyon, basın gezisi, fuar katılımı ve sponsorluk çalışmalarıyla tüketicilerle farklı platformlarda bir araya gelmesinin sağlanması.

Kurumsal Yayıncılık:
Kurum imajını ve değerlerini yansıtan kurum kültürüne uygun farklı tasarım ve zengin içerikli kurumsal yayınların hazırlanması.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ VE DANIŞMANLIKSosyal Medya Yönetimi:
Sosyal medya stratejisinin çıkartılması ile başlayan süreçte markaya uygun sosyal ağlar için içerik üretimi, yönetimi ve dağılımını sağlarız. Tüm görsel tasarımlar ve video üretimlerinin hazırlanması.

Dijital PR:
Markanın forum, haber siteleri, sözlükler, bloglar, tüketici sitelerinde yer alması sağlanır. Dijital PR’ın artması için projelendirilmesi.

Sosyal Medya Reklam:
Kurumsal Facebook ve Instagram hesabı ile orta ve yüksek bütçeli reklamlarınızın oluşturulması ve optimize edilmesinin sağlanması.

Analiz Hizmetleri:
Marka ve rakipleri dijitalde ne yaptığı sıkıca takip edilmesi, sadece bilgi vermeden yapılması gerekenler ile ilgili yönlendirme yapılması.

FİLM PRODÜKSİYONEğitim Filmi:
Kurumun personel eğitimi adına anlaşılır içerik, yaratıcı, akılda kalır doğrudan bilgilendirme amacı içeren eğitim filmi hazırlanması.

Kurumsal Tanıtım Filmi:
Kurumun, nihai müşteriye kendini ve hizmetlerini en kısa yoldan, anlaşılır, etkileyici ve yaratıcı içerik ile tanıtım filmi hazırlanması.